Терапевтична стоматологія

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Терапевтична стоматологія є одним з найбільш важливих і поширених розділів в стоматології і покликана вчасно діагностувати, попереджати і консервативно лікувати зуби. На сьогоднішній день, у зв'язку з високим рівнем розвитку медицини, існує безліч терапевтичних процедур та операцій, які допоможуть зберегти здоров'я зубів і, при необхідності, вилікувати їх.

Терапевтична стоматологія допомагає якомога довше зберігати зуби здоровими і красивими. Ця область стоматології допомагає вчасно діагностувати захворювання зубів, а фахівці стоматології "Мікрос" впораються навіть з найскладнішими випадками. Насолоджуйтесь ідеальною і гарною посмішкою!

Терапевтична стоматологія включає в себе:

  • лікування зубів, уражених карієсом,
  • лікування некаріозних уражень зубів,
  • лікування та пломбування зубних каналів.

Пломбування зубів - одна з найбільш часто виконуваних процедур в стоматологічному кабінеті.

Стоматолог - терапевт Чернівці, Стоматологія Мікрос
Стоматолог - терапевт Чернівці, Стоматологія Мікрос

Лікування зубів, уражених карієсом

Найчастіше схема лікування проста: зуб очищається від ураженої тканини і ставиться пломба. Якщо ж пошкодження занадто велике і глибоке, лікування може проходити в кілька етапів. Спочатку стоматолог ставить тимчасову пломбу, потім постійну. Без раннього лікування карієс може поширитися більш глибоко і перерости в пульпіт-запалення нервово-судинного пучка зуба.

Найчастіше карієс викликається бактеріями, що живуть в зубному нальоті і каменях. Тому гігієна зубів - це перший і найважливіший крок на шляху профілактики карієсу.

Карієс можна виявити як візуально, коли невелика темна пляма на зубі може вказувати на карієс, так і за допомогою діагностики - прихований карієс або карієс між зубами. Симптомами карієсу може бути реакція зубів на солодке, кисле, холодне, гаряче, іноді зубний біль без особливих причин і неприємний запах з рота.

Записатися на прийом та пройти терапевтичне лікування у стоматолога у Чернівцях можна в центрі стоматології "Мікрос" - звертайтеся!