Імплантологія

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Як часто ми відкладаємо візит до лікаря просто через відсутність корисної інформації про можливості якісного і безболісного лікування, чекаючи, що все пройде само собою, і, тим самим, посилюємо і запускаємо ситуацію. Ми не розуміємо значення наслідків, до яких може привести відсутність одного або декількох зубів і навіть не замислюємося про можливості протезування через наше незнання і страх перед тривалими процедурами. І все це даремно, варто задуматися, адже відсутність навіть одного зуба тягне за собою цілий ряд наслідків.

Як вибрати імпланти? 

У стоматологічному центрі "Мікрос" ми разом з пацієнтами виділяємо декілька критеріїв:

Перший критерій - приживлюваність. Він безпосередньо залежить від матеріалу з якого виготовлений імплант. Золотим стандартом безумовно є титан. Особливість титану така, що він не розпізнається людським організмом як щось чужорідне. Він не відторгається, як, наприклад, органи при трансплантації. Навіть гладка титанова спиця, введена в кістку, приживається так, що її потім неможливо витягнути. Що вже говорити про імплантати з різьбленням, зі спеціально обробленою поверхнею і т.п. Рівень приживлюваності коренеподібних імплантатів настільки високий, що при дотриманні всіх правил установки, відторгнення практично неможливо. 

Імплантологія, фото-1

Другий критерій - довговічність. Ось тут уже починаються основні відмінності. Термін служби імплантату залежить від мікро- і мародизайна. Мікродизайн - це особливості поверхні імплантату. Численними дослідженнями доведено, що мікропориста поверхня імплантату сприяє швидшому і повноцінному приживленню в порівнянні з гладкою поверхнею. Макродизайн - це особливість будови імплантату - його форма, розмір, наявність різьблення, її крок, спосіб з'єднання з абатментом (сполучна ланка або перехідник між встановленим імплантатом і протезною конструкцією) і т.д.

Третій критерій - простота роботи. Чим простіша система в роботі, тим швидше хірург може встановити імплантат. Система повинна бути зручною та зрозумілою. Важливою є ортопедична частина. Якщо на імплантат різного діаметру можна зафіксувати один і той же абатмент, то це значно спрощує роботу, (що помітно скорочує час перебування в кріслі стоматолога.)

Четвертий критерій - відновлення естетики. Якщо необхідно замінити відсутній передній зуб, то дуже важливо, щоб він не відрізнявся від сусідніх зубів. Неприпустимо, щоб абатмент, шийка імплантату або сам імплантат просвічувався крізь ясна. А для цього треба правильно вибрати як сам імплантат, так і абатмент. А у ортопеда повинен бути широкий вибір естетичних абатментів - керамічних, цирконієвих, індивідуально відпилюють і т.п.

Імплантологія, фото-2

П'ятий критерій - можливість установки в складних випадках. Дуже часто для установки імплантату не вистачає кістки. У цих випадках доводиться застосовувати різні методи кісткової пластики. І можливість суміщення кісткової пластики з імплантацією в одній операції є дуже великим плюсом.

Якісну імплантацію зубів у Чернівцях проводять у стоматологічному центрі "Мікрос" - http://mikros.com.ua. Звертайтеся!